Jediný způsob,
jak získat
za peníze lásku,
je pořídit si psa.
Cat Stevens
english / česky
Jack's Town
Úspěchy naších odchovů ve světě

Náš Duncan jako divadelní hvězda

14.11.2018 /

Musím se pochlubit, náš pejsek z déčkového vrhu, který žije v Praze, je se svojí paničkou na každém kroku i v práci, ne jen že si úspěšně obnovil cansiterapeutické zkoužky a pravidelně dochází za handicapovanými dětmi do denního stacionáře, ale posloužil své paniččce i v práci jako model na upoutávku nového zpracování Kytice, kterou uvede Nová scéna ND. Jsme pyšní!!

Grammy a Glowy odešly do nového domova

2.11.2018 /

Do nových rodin odešly holčičky Grammy, která bude bydlet na severu Čech v moc fajn rodině a jako druhá odešla Glowy do Prahy k naší kamarádce Katce Rovenské. Holky se mají krásně a těší se skvělé péči a pozornosti jejich nových dvouhnohých a v případě Glowy i čtyřnohých přátel.

Už vidíme!

30.8.2018 /

Štěníci nám krásně rostou, už vidí na svět kolem.... maminka se krásně stará a tak mají miminka krásné váhy a taky spoustu síly k pohybu, už zkouší stát a pohybovat se po vlastních.

Máme štěňátka!!

21.8.2018 /

Od minulé středy máme na světě náš dlouho očekávaný vrh G! Narodilo se nám pět štěňátek, čtyři holčičky a jeden kluk. Štěnátkům i mamince se daří moc dobře. Maminka je Kenzi poprvně, krásně se stará a miminka pěkně prospívají. Některá z miminek jsou volné k rezervaci. Více info na tel. 604401158

Březost potvrzena!

23.7.2018 /

Máme potvrzenou březost, dnes 38 den.... Naše Kenzi bude poprve maminkou. Na sonu byl vidět početný vrh, takže bude určitě z čeho vybírat. Jedno štěňátko zůstane asi doma a jedno půjde do spolumajitelství...ostatní se budou těšit na svoje rodiny a jsou k zadání. Na svět přijdou kolem 20. srpna. 

Chystáme štěňátka

7.6.2018 /

Naše nejmladší holčička Kenzi se pomalu chystá na štěňátka. Tatínek bude opět italský krasavec, původem z Ruska. Krýt pojedeme za pár dnů. Vrh "G" by se měl narodit v polovině srpna.

DumDum Jack´s Town

22.9.2017 /

Naše holčička, z vrhu D, která žije v CHS ve Francii bude mít štěňátka, je momentálně v polovině březosti. Tatínkem je uspěšný pejsek Trophy Again Dell'Isola Dei Baroni z Ruska. Kdo by měl zájem, zde je rodokmen. Chovatel je Joelle Hisleur a Irina Moskaleva...

Benjamin Jack´s Town

22.9.2017 /

Za to náš úspěšný odchovanec se celé léto činil ve výstavním kruhu. Získal mnoho krásných posudků, na všech výstavách stál na "bedně", získal vždy BOB - nejlepší pes plemene, několik BOG - nejlepší pes skupiny 3 - teriéři. Tímto si v létě dokončil titul šampion KFT a šampion VDH. A stal se tak INTERŠAMPIONMULTIŠAMPIONEM!! Co se titulů týce, dorovnal svoji matku Erin....a to ve věku čtyř let! Benjamin je chovný pes!

Zdravotní testy Kenzi

22.9.2017 /

Při příležitosti konání výstavy na Konopišti, jsem nechala naší Kenzi provést testy na hluchotu - BAER test +/+, dále pak Luxaci čočky a PRA (dědičné oční vady) - bez nálezu a základní vyšetření patel - PL 0/0, také bez nálezu. Na oba druhy ataxie (raná a pozdní) je Kenzi čistá po obou testovaných rodičích. Takže jediné, co nám zbývá jsou kyčle. Jsme rádi :-)

KV Konopiště 2017

22.9.2017 /

Tradičně nejhezčí výstava u nás, kterou pořádá poradkyně chovu a kamarádka, Katka Rovenská se konala opět v červenci na Konopišti. Druhý rok po sobě se neúčastním jako pomocník v kruhu, takže mohu vystavovat. Letos poprve naše Kenzi v mezitříde, mezi dvanácti fenkama získala Výborná 2, res.CAC, super!

Junior šampion SK

22.9.2017 /

V červnu se konala třídenní výstava ve slovenské Nitře. Povedl se nám stejný nevídaný kousek jako před lety s Ashou....za tři dny, od zahraničních rozhodčích tři krát CAJC, třikrát Junior BOB ááááá tudíž splněny podmínky pro udělení Junior šamponátu. 

Léto 2017

22.9.2017 /

Léto je za námi, dlouho jsem sem nic nevkládala, tak to alespoň trošku napravím novými fotkami v sekcích jednotlivých pejsků a doplněním jejich výstavních úspěchů.

MVP České Budějovice

22.4.2017 /

Dnes krásná a super rychlá výstava v Budějkách. Setkání  po dlouhé době s fajn lidma a k tomu krásný posudek a známka VI CAJC pro naši nejmenší Kenzi, která se krásně předvedla poprve ve třídě mladých.

Tak i Harrysek odjel....

20.2.2017 /

Tak i naše nejmazlivější poslední štěňátko Harry odejl do nového domova. Bydlet bude v Praze v malé CHS Quod Bonum, která doposud chovala krásné Prtíky a Harry tu bude první krátkonožec :-). Přejeme mu krásný a hlavně milující psí život.

Tak i poslední holčička odešla do nové rodiny

2.2.2017 /

V sobotu si přijeli pro naší Rozárku - Four Roses Jack´s Town. Holčičku si nakonec vybrala moje kamarádka Jiřina Mičulková do spoluvlastnictví s fajn rodinkou ze Šenova, kde bude bydlet v domečku spolu s další russlí kamarádkou Meg a dětičkama, určitě se uvidíme na výstavách. Držíme palečky a hodně štěstí Rozárko naše....<3

Dvě štěňátka už jsou ve svých nových domovech

22.1.2017 /

Ve středu a v sobotu odešli do nového domova Fredík a po něm Finy. Fredík šel do píma rodinky z Písku a bude dělat jen radost. Finy bude bydlet v malé CHS Moon Hunter u Prahy. Přejem oběma v novém domově hlavně lásku a pochopení a spoustu společných zážitků s dvounožcema. 

CACIB Norimberk

9.1.2017 /

V sobotu jsme absolvovali naprosto šílený den na výstavě v Norimberku, sněžilo, cestou mínus 20C, na řadu jsme přišli ve tři odpoledne. Tragická a necitelná rozhočí paní Von Kralik. Za mně tato dáma již nikdy! Obdrželi jsem známku Výborná 2, res. CAJC VDH a ve čtyři jsme jeli domů.

Focení vrhu F

9.1.2017 /

Včera se byla na štěňátka podívat naše kamrádka a pomohla s focením....moc děkuji Káťo.....<3

F štěňátka rostou jako z vody

3.1.2017 /

Našemu vrhu F je sedm týdnů. Krásně rostou a zlobí. Jsou prvně očkovaní a očipovaní. Pomalu se budou moct rozkutálet do svých domovů. Jsou k zadání. Více info na telefonu nebo email. Nezávazná návštěva je vítána.

Máme štěňátka!!

11.11.2016 /

Včera brzo ráno se nám narodil letošní poslední vrh F. Erin zvládla vše s drápkem v nose a na svět přišly čtyři psí děti, dvě holčičky a dva kluci. Všem se zatím daří výborně.

Očekáváme vrh F!!!

12.10.2016 /

Od včerejška máme potvrzenou březost naší fenky Erinky. Štěňátka by se měla narodit v pvní půlce listopadu. Na sonu bylo vidět šest miminek, takže bude z čeho vybírat. Tyto štěnda budou pravděpodobně úplně posledním vrhem po naší multišampionce. Pak už si bude užívat jen nicnedělání.

Další náš odchovanec je Multichampion!!

6.10.2016 /

Náš v pořadí šestý člen CHS Jack´s Town se stal Mulltichampionem, tentokrát posílám gratulace našemu pejskovi z vrhu D (Seven Wonders Di Sutri x TouchStar Private Collection). Dorian žije na Kypru a na podzimní výstavě získal 3x CAC a 2x res.CACIB. Moc gratulujeme

Benjamin

6.10.2016 /

Vítězné tažní výstavními kruhy našeho Benjiho v Polsku a jinde pokračuje.....minulý víkend BOS - gratuluji!!

Další vavříny našich odchovanců

8.9.2016 /

Mám velikánskou radost z dalších úspěchů našich odchovanců. Angel Sky - Marusja z vrhu A si dokončila oficiálně další v řadě titulů a to Polský šampion. Její poloviční bráška Benjamin, který bydlí v polském Štětíně si dokončil oprávnění k titulu Interšampiona, od teď je to tedy C.I.B.Ch. Benjamin Jack´s Town!!! Další šampionáty má rozběhané. Moc držíme palce a gratulujeme všem a děkuji za prezentaci naší CHS!! Máme z vás radost naše psí dětičky!

Poslední štěňáko odjelo.....

30.8.2016 /

Tak i Stella už je v novém domově, bude bydlet v Idaho, v USA. Přejeme jí fajn psí život a těšíme se na fotky z nového domova.

Speciální výstava JRt a PRT Konopiště 2016

31.7.2016 /

Krásná speciální výstava JRT a PRT 30.7.2016 na Konopišti C.I.B.MCh. Erin Blue Lemon v třídě vítězů (1/4) V1 CAC, CC, a první výstava našeho psího miminka Kinky Kenzi Z Jeřeně ve třídě štěňátek (1/10) VN1, nej štěně fena. Za krásnou výstavu děkuji Kateřina Rovenská a všem pomocníkům.....super Kačko jako vždy!!! 

Světová výstava psů Moskva 2016

28.6.2016 /

O naprosto nezapomenutelný zážitek se postarala naše fenka z vrhu A, Marusja. Ve třídě šampionů na Světové výstavě psů, která se letos konala v Moskvě, získala: Ve čtvrtek na Interra výstavě známku Výborná 2, res.CAC, druhý den v hlavní soutěži známku Výboná 2, res.CAC a konečně poslední den výstavy, na Speciální výstavě teriérů vyhrála svoji třídu a získala ocenění Výborná 1 CAC, Šampion plemene na WDS. Za úžasnou reprezntaci, lásku a péči děkuji Irině.......<3

Eagl´s Rock je v novém domově.

17.6.2016 /

Minulý týden opustil náš Rocco svoji rodnou hroudu a vydal se ne moc daleko, kousek od Králova Dvora. Bydlí s fajn rodinkou a velkým kocourem Béďou, kterého přítomnost nového člena rodiny smrtelně urazila :-). Přejeme všem mnoho fajn zážitků a dlouhý šťastný psí život.

Benjamin dokončil Interšampiona!!

17.6.2016 /

Dostali jsme super zprávu od majitelů našeho Benjamina z Polska. Benji si v pouhých dvou a půl letech dokončil titul Interšampiona! Mám velikou radost a moc gratuluji!

Náš Dorian zabodoval doma na Kypru...

3.6.2016 /

Náš Dorian dokončil na Kypru další šampionát, tentokráte už v dospělé kategorii a stal se tak šmapionem Kypru, vítězem AFRODITA šampionátu a získal: 4x CAC - CACIB - 3XBOS -BOB-R.BEST IN GROUP 3. Super, máme velkou radost.

Úspěchy našich odchovanců

3.6.2016 /

Musím se pochlubit výstavními úspěchy našich odchovanců. Konkrétně v Polsku bydlí náš Ch.Benjamin Jack´s Town, k dnešnímu dni:Polish Champion
Polish Club Winner'16, Best JRT'15, Best Dog in Szczecin'15, 1x3BIS 3x1BOG 1x2BOG 1x3BOG 1x4BOG, 13xBOB 7xCACIB 17xCWC !! Moc gratulujeme!! 

Naše dospělá fenka na prodej

25.5.2016 /

Z rodinných důvodů nabízíme k prodeji našeho odchovance, fenku kterou spoluvlastníme, Dream Comes True Jack´s Town. Stella je 17 měsíců stará27 cm vysoká s kompletním chrupem. Je po rodičích, kteří jsou kompletně testovaní na dědičné choroby. Fenka je moc fajn, kontaktní a veselé povahy. Vhodná na všechny psí sporty, kde si vybije přebytek energie. Ale i na výstavu a další chov. Více info na telefon nebo email.

Vrh E

12.5.2016 /

Štěnátka se mají výborně, jsou dvě, takže mlíčka je dostatek. Nyní mají obě váhu více jak kilo, takže netřeba vážit, nestrádají.

Máme štěňátka!!

27.4.2016 /

23.4.2016 se narodil letošní první vrh E. Narodila se nám holčička a kluk. Šťastnými rodiči se stala naše Jun.MCh. Seven Wonders Di Sutri a JEUW JCh. Flash Jack Bohemi Touch.

Máme potvrzenou březost....

4.4.2016 /

Ashenka je dnes březí 45 den, čili nám zbývá ještě necelých dvacet dnů. Už se začíná kulatit. Podle sona sice neočekáváme velký vrh, ale zato doufáme, že budou o to krásnější<3. Štěnátka se narodí po 20. dubnu. Přijímáme předběžné rezervace.

Budou jarní štěňátka..

28.2.2016 /

Vrh E očekáváme v druhé polovině dubna. Už se moc těšíme....:-)

Jarní štěňátka.....2016

21.2.2016 /

Naše první letošní štěňátka očekáváme v druhé polovině dubna, už se moc těšíme! Maminkou bude naše mladší fenka Asha (Multi JCh. Seven Wonders Di Sutri) a Flash (JCh.Jun.EW14 Flash Jack Bohemian Touch). Nyní čekáme na potvrzení březosti.....<3

Norimberk 2016

16.1.2016 /

Minulý víkend jsme vyrazily na první letošní výtavu do německého Norimberku. Erin z obavy, že cesta bude dlouhá, krom své misky, slupla pro jistotu i misku kolegyně a tak připomínala sud.

PF 2016

2.1.2016 /

Všem naším přátelům, majitelům našich štěňátek a jejich čtyřnohým parťákům hodně společných radostných chvil v roce 2016.....

První vavříny našich štěňátek ve světě....

9.6.2015 /

Do sekcí k jednotlivým štěňátkm jsem přidala aktuality z prvních výstavních zkušensotí našich letošních vrhů C a D. A že se jim vede opravdu excelentně....Coffee Latté Jack´s Town v Kyjevě - Baby BOB, II.Baby BIG, Dorian Gray Jack´s Town na první výstavě na Kypru 3x Baby BOB, IV. BIG a DumDum Jack´s Town na své první výstavě v Lyonu Baby BOB a I.BIG!!!! Všem majitelům moc moc gratuluji!

Předposlední štěňátko je v novém domově....

28.4.2015 /

Náš malinký drobek Calimero odletěl dnes se svou novou paničkou do nového domova v Mexiku. Přejeme mu jen to nej..... Z Ukrajiny , kde bydlí náš Coffee Latté přišla super novina, Coffe na své první výstavě získal Reservní Best in Group Baby....moc gratulujeme majitelce Ekateryně! Další odchovanec z vrhu A Marusja v Kaliningradu BOB a její dcera, naše vnučka po Erin Best in show Baby!! Super....

Krásné Velikonoce

6.4.2015 /

Všem našim přátelům, známým, kamarádům, ale hlavně majitelům našich štěňátek z vrhů A, B, C, a D přejme krásné svátky jara....:-)

Další tři štěňátka jsou v nových domovech

18.3.2015 /

Víkend byl pro nás ve znamení cestování. V neděli jsme naložili do auta naše poslední tři psí slečny a vyrazili přes celé Německo do Holandska. 

Duncan odešel do nové rodiny

12.3.2015 /

Jako třetí od konce odešel do své nové rodiny náš Duncan, bydlet bude se super paničkama v Praze. Hodně štěstí Duncy :-)

Poslední týden doma....

15.2.2015 /

Našim vrhům C a D je devět týdnů. Příští týden nás čeká druhé očkování, dnes jsme po čtvrté odčervili. A stříháme metr. Za osm dnů vyrážíme se třemi našimi odchovanci na dlouhou cestu za jejich novými rodinami.... 

Caramel Cookie už je u své rodiny....

7.2.2015 /

Tak dneska odjelo další naše štěňátko......mazel Caramel Cookie, bude bydlet v Praze s moc super rodinkou, s paničkou Bárou a častou společnost mu budou dělat další tři parťáci JRT. Přejme mu ten nej psí život a novým majitelům mnoho radosti ze společně strávených chvil.

První štěňátko dnes odešlo do svého domova

4.2.2015 /

Naše Dream dnes odjela do svého nového domova. Bude bydlet v Praze se svoji parťačkou z vrhu B - Bubbles. Dream zůstává ve spolumajitelství, takže se moc těšíme na společné chvíle na výstavách.

Naše vnoučata....

3.2.2015 /

Já to sem musím dát....krásní trikolorní klucí po naší fence z vrhu A.....dceři naší Erin. Takže Erinka je maminka vrhu C a babička vrhu M z CHS Port Fortis v Rusku :-). Mají tam posledního vlného kluka, kdyby měl někdo zájem :-). 

Juniorský šampion VDH

17.1.2015 /

Dneska kooooonečně dorazil pro naší Ashu nový diplom. Loni si splnila podmínky pro udělení titulu Juniorský šampion VDH ( Německa). Za pomoc s vyřizování moc díky panu Bauerovi. Asha se tak stala oficiálně šampionkou třech zemí a smí tedy používat titul Juniorská Multišampionka.

Vrh C a D

13.1.2015 /

Našim štěňátkům je pět týdnů. Mají se výborně. Sami už baští granule a jen sem tam si ještě cucnou mlíčka. Čeká je první očkování a čipování. Vrh D už má povětšinou své páníčky, ve vrhu C máme volná štěňátka. Nezávazná návětěva je určitě vítána!

Krásné Vánoce....

24.12.2014 /

Krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a štěstí v roce 2015 přeje za chovatelskou stanici Jack´s Town Eva a Jaromír Peclovi.

Nové fotky vrhů C a D

20.12.2014 /

Dnes bylo velké fotografování, štěňítkům jsou dva týdny a kousek. Všichni už otevřeli oči a koukají na svět. I náš nejmensší bojovníček Calimero....už je jen na mateřském mléce bez příkrmů. Na některá štěňátka jsou již předběžné rezervace, některá jsou volná. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Bubblinka a její story

12.12.2014 /

Já to sem prostě musím dát.....zážitky naší fenky Bubble z vrhu B a její smečky :-).......panička píše:

Vrh D....

8.12.2014 /

Náš s napětím očekávaný vrh je na světě. Dnes v noci se Ashe a Callovi narodila krásná miminka. Miminka se mají čile k světu. Vypadají suprově......

Vrh C

6.12.2014 /

V noci 5.12. se Erince narodil očekávaný vrh C.....<3. Tatínkem je náš South Jack Frankenstein. Štěňátka jsou k zadání do nových rodin s odběrem v lednu 2015. 

už se nám to krátí....

23.11.2014 /

Erinka má dnes 51 den březosti a Asha 48 den. Už jsou obě jako kuličky. Erinka funí jako mašinka....pomalu začínáme chystat porodní bedýnky....:-). Vrh C a D se narodí už za pár dnů.....

Vrh C

10.11.2014 /

Dnes jsem byla na songrafu i s naší druhou fenkou Erin, u které jsem si nebyla jistá, zda krytí proběhlo v pořádku nebo ne. Nakonec se náš Frank pochlapil a Erinka chystá na začátek prosince pět dětiček ve vrhu C. Myslím že letos budou Vánoce v naší CHS opravdu veselé :-)

Erin je babička

10.11.2014 /

V neděli porodila naše Andělka z vrhu A svá první štěňátka.....Erin se tedy stala babičkou třech krásných kluků a dvou holčiček. Zdají se být všechny tricolorní a nebo bílo černé, což snad ani nepamatuji, že bych takový vrh viděla....moc gratulujeme do Kalingradu!

Budou štěňátka po naší fence z vrhu A

7.11.2014 /

Každým dnem se narodí naší fence z vrhu A - Marusje (Angel Sky) její první psí miminka. Babičkou vrhu je naše C.I.B. Erin Blue Lemon, maminka Marsuji. Tatínkem je krásný pes C.I.B.MCh. Goldsand´s Marco Polo. Oba žijí v Rusku. Oba jsou mulitšampioni. Očekáváme tedy velmi nadějný vrh, broken nebo hrubých štěňátek. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, předám majitelce Marusji :-)

Vrh D....

5.11.2014 /

Dnes jsme byli na kontrolním sonografu.....a prý se můžeme těšit na štěňátka :-)! Pan dokotor viděl šest kuliček....tedy šest štěňátek, ale říkal, že je hodně pravděpodobné, že tam ještě nějaké bude schované. Předpokládaný termín porodu bude kolem osmého prosince. Šťastný otec JCh.Ch. TouchStar Private Collection byl do Itálie o novince již spraven :-)!