Jediný způsob,
jak získat
za peníze lásku,
je pořídit si psa.
Cat Stevens
english / česky
Jack's Town
Úspěchy naších odchovů ve světě

Ukončení chovu JRT

17.2.2020 /

Po dlouhém zvažovnání pro a proti jsme se rozhodli v chovu Jack Russelů již nepokračovat. Ušli jsme cestu, která snad i přispěla do chovu a kvality tohoto plemene. Vždy jsme šli cestou ne snadnou, ne levnou. Ale s vírou v ten nejlepší výsledek. Ne vždy se vše vydařilo, protože příroda má ve všem poslední slovo. 

Krásný Nový Rok 2019

11.1.2019 /

Přejeme v novém roce 2019 hodně zdrav,  štěstí, lásky a psího zlobení.....

Tak i Gulliver odjel do nového doma

11.1.2019 /

Gulliverek si počkal doma na své nové páníčky a nakonec jsme se k oboustranné spokojenosti domluvili, že zůstaně ve spoluvlastnictví se mnou a pokusíme se ho uchovnit. Gulliverek bydlí u Plzně v domečku se zahrádkou s mladou rodinkou a po dopolednách mu dělá společnost děda s babičkou, aby se doma nenudil...:-). Těšíme se brzy na viděnou....

Holčičky Goya a Genesis jsou v novém domově

4.12.2018 /

V sobotu jsme s manželem podnikli trošku dobrodružnou výpravu do Harrachova, kam jsme vezli nové majitelce z Litvy její holčičku Genesis. Jenže třicet kilometrů před Harrachovem si majitelka rozmysela, že by si přeci jen raději vzala ještě i Goyu...

DOG EXPO Praha 2018

4.12.2018 /

Tuto sobotu proběhla poslední letošní výstava v Praze, do třídy otevřené se přihlásily dva moje odchovanci, a výsledeek je více než výborný!Díky za super prezentaci mých psích děti... XXXV. Dog Expo Prag, Four Roses Jack´s Town V1 CAC, res.CACIB a Finlandia Jack´s Town V2, res. CAC , rohodčí M. Václavík.

Úspěch našeho odchovu na Filipínách

23.11.2018 /

Dostali jsme zprávu od majitele naší Bubbles, která žije na Filipínách, jakého úspěchu dosáhl její vnuk. Díky krásným výsledkům ve výstavní sezóně 2018 se stal v souhrnném pořadí Filipínského kennel klubu 1. JRT a 2. nejlepším teriérem v zemi! Jsme pyšní a moc gratulujeme!!

Náš Duncan jako divadelní hvězda

14.11.2018 /

Musím se pochlubit, náš pejsek z déčkového vrhu, který žije v Praze, je se svojí paničkou na každém kroku i v práci, ne jen že si úspěšně obnovil cansiterapeutické zkoužky a pravidelně dochází za handicapovanými dětmi do denního stacionáře, ale posloužil své paniččce i v práci jako model na upoutávku nového zpracování Kytice, kterou uvede Nová scéna ND. Jsme pyšní!!

Grammy a Glowy odešly do nového domova

2.11.2018 /

Do nových rodin odešly holčičky Grammy, která bude bydlet na severu Čech v moc fajn rodině a jako druhá odešla Glowy do Prahy k naší kamarádce Katce Rovenské. Holky se mají krásně a těší se skvělé péči a pozornosti jejich nových dvouhnohých a v případě Glowy i čtyřnohých přátel.

Už vidíme!

30.8.2018 /

Štěníci nám krásně rostou, už vidí na svět kolem.... maminka se krásně stará a tak mají miminka krásné váhy a taky spoustu síly k pohybu, už zkouší stát a pohybovat se po vlastních.

Máme štěňátka!!

21.8.2018 /

Od minulé středy máme na světě náš dlouho očekávaný vrh G! Narodilo se nám pět štěňátek, čtyři holčičky a jeden kluk. Štěnátkům i mamince se daří moc dobře. Maminka je Kenzi poprvně, krásně se stará a miminka pěkně prospívají. Některá z miminek jsou volné k rezervaci. Více info na tel. 604401158

Březost potvrzena!

23.7.2018 /

Máme potvrzenou březost, dnes 38 den.... Naše Kenzi bude poprve maminkou. Na sonu byl vidět početný vrh, takže bude určitě z čeho vybírat. Jedno štěňátko zůstane asi doma a jedno půjde do spolumajitelství...ostatní se budou těšit na svoje rodiny a jsou k zadání. Na svět přijdou kolem 20. srpna. 

Chystáme štěňátka

7.6.2018 /

Naše nejmladší holčička Kenzi se pomalu chystá na štěňátka. Tatínek bude opět italský krasavec, původem z Ruska. Krýt pojedeme za pár dnů. Vrh "G" by se měl narodit v polovině srpna.

DumDum Jack´s Town

22.9.2017 /

Naše holčička, z vrhu D, která žije v CHS ve Francii bude mít štěňátka, je momentálně v polovině březosti. Tatínkem je uspěšný pejsek Trophy Again Dell'Isola Dei Baroni z Ruska. Kdo by měl zájem, zde je rodokmen. Chovatel je Joelle Hisleur a Irina Moskaleva...

Benjamin Jack´s Town

22.9.2017 /

Za to náš úspěšný odchovanec se celé léto činil ve výstavním kruhu. Získal mnoho krásných posudků, na všech výstavách stál na "bedně", získal vždy BOB - nejlepší pes plemene, několik BOG - nejlepší pes skupiny 3 - teriéři. Tímto si v létě dokončil titul šampion KFT a šampion VDH. A stal se tak INTERŠAMPIONMULTIŠAMPIONEM!! Co se titulů týce, dorovnal svoji matku Erin....a to ve věku čtyř let! Benjamin je chovný pes!

Zdravotní testy Kenzi

22.9.2017 /

Při příležitosti konání výstavy na Konopišti, jsem nechala naší Kenzi provést testy na hluchotu - BAER test +/+, dále pak Luxaci čočky a PRA (dědičné oční vady) - bez nálezu a základní vyšetření patel - PL 0/0, také bez nálezu. Na oba druhy ataxie (raná a pozdní) je Kenzi čistá po obou testovaných rodičích. Takže jediné, co nám zbývá jsou kyčle. Jsme rádi :-)

KV Konopiště 2017

22.9.2017 /

Tradičně nejhezčí výstava u nás, kterou pořádá poradkyně chovu a kamarádka, Katka Rovenská se konala opět v červenci na Konopišti. Druhý rok po sobě se neúčastním jako pomocník v kruhu, takže mohu vystavovat. Letos poprve naše Kenzi v mezitříde, mezi dvanácti fenkama získala Výborná 2, res.CAC, super!

Junior šampion SK

22.9.2017 /

V červnu se konala třídenní výstava ve slovenské Nitře. Povedl se nám stejný nevídaný kousek jako před lety s Ashou....za tři dny, od zahraničních rozhodčích tři krát CAJC, třikrát Junior BOB ááááá tudíž splněny podmínky pro udělení Junior šamponátu. 

Léto 2017

22.9.2017 /

Léto je za námi, dlouho jsem sem nic nevkládala, tak to alespoň trošku napravím novými fotkami v sekcích jednotlivých pejsků a doplněním jejich výstavních úspěchů.

MVP České Budějovice

22.4.2017 /

Dnes krásná a super rychlá výstava v Budějkách. Setkání  po dlouhé době s fajn lidma a k tomu krásný posudek a známka VI CAJC pro naši nejmenší Kenzi, která se krásně předvedla poprve ve třídě mladých.

Tak i Harrysek odjel....

20.2.2017 /

Tak i naše nejmazlivější poslední štěňátko Harry odejl do nového domova. Bydlet bude v Praze v malé CHS Quod Bonum, která doposud chovala krásné Prtíky a Harry tu bude první krátkonožec :-). Přejeme mu krásný a hlavně milující psí život.

Tak i poslední holčička odešla do nové rodiny

2.2.2017 /

V sobotu si přijeli pro naší Rozárku - Four Roses Jack´s Town. Holčičku si nakonec vybrala moje kamarádka Jiřina Mičulková do spoluvlastnictví s fajn rodinkou ze Šenova, kde bude bydlet v domečku spolu s další russlí kamarádkou Meg a dětičkama, určitě se uvidíme na výstavách. Držíme palečky a hodně štěstí Rozárko naše....<3

Dvě štěňátka už jsou ve svých nových domovech

22.1.2017 /

Ve středu a v sobotu odešli do nového domova Fredík a po něm Finy. Fredík šel do píma rodinky z Písku a bude dělat jen radost. Finy bude bydlet v malé CHS Moon Hunter u Prahy. Přejem oběma v novém domově hlavně lásku a pochopení a spoustu společných zážitků s dvounožcema. 

CACIB Norimberk

9.1.2017 /

V sobotu jsme absolvovali naprosto šílený den na výstavě v Norimberku, sněžilo, cestou mínus 20C, na řadu jsme přišli ve tři odpoledne. Tragická a necitelná rozhočí paní Von Kralik. Za mně tato dáma již nikdy! Obdrželi jsem známku Výborná 2, res. CAJC VDH a ve čtyři jsme jeli domů.

Focení vrhu F

9.1.2017 /

Včera se byla na štěňátka podívat naše kamrádka a pomohla s focením....moc děkuji Káťo.....<3

F štěňátka rostou jako z vody

3.1.2017 /

Našemu vrhu F je sedm týdnů. Krásně rostou a zlobí. Jsou prvně očkovaní a očipovaní. Pomalu se budou moct rozkutálet do svých domovů. Jsou k zadání. Více info na telefonu nebo email. Nezávazná návštěva je vítána.

Máme štěňátka!!

11.11.2016 /

Včera brzo ráno se nám narodil letošní poslední vrh F. Erin zvládla vše s drápkem v nose a na svět přišly čtyři psí děti, dvě holčičky a dva kluci. Všem se zatím daří výborně.

Očekáváme vrh F!!!

12.10.2016 /

Od včerejška máme potvrzenou březost naší fenky Erinky. Štěňátka by se měla narodit v pvní půlce listopadu. Na sonu bylo vidět šest miminek, takže bude z čeho vybírat. Tyto štěnda budou pravděpodobně úplně posledním vrhem po naší multišampionce. Pak už si bude užívat jen nicnedělání.

Další náš odchovanec je Multichampion!!

6.10.2016 /

Náš v pořadí šestý člen CHS Jack´s Town se stal Mulltichampionem, tentokrát posílám gratulace našemu pejskovi z vrhu D (Seven Wonders Di Sutri x TouchStar Private Collection). Dorian žije na Kypru a na podzimní výstavě získal 3x CAC a 2x res.CACIB. Moc gratulujeme

Benjamin

6.10.2016 /

Vítězné tažní výstavními kruhy našeho Benjiho v Polsku a jinde pokračuje.....minulý víkend BOS - gratuluji!!

Další vavříny našich odchovanců

8.9.2016 /

Mám velikánskou radost z dalších úspěchů našich odchovanců. Angel Sky - Marusja z vrhu A si dokončila oficiálně další v řadě titulů a to Polský šampion. Její poloviční bráška Benjamin, který bydlí v polském Štětíně si dokončil oprávnění k titulu Interšampiona, od teď je to tedy C.I.B.Ch. Benjamin Jack´s Town!!! Další šampionáty má rozběhané. Moc držíme palce a gratulujeme všem a děkuji za prezentaci naší CHS!! Máme z vás radost naše psí dětičky!

Poslední štěňáko odjelo.....

30.8.2016 /

Tak i Stella už je v novém domově, bude bydlet v Idaho, v USA. Přejeme jí fajn psí život a těšíme se na fotky z nového domova.

Speciální výstava JRt a PRT Konopiště 2016

31.7.2016 /

Krásná speciální výstava JRT a PRT 30.7.2016 na Konopišti C.I.B.MCh. Erin Blue Lemon v třídě vítězů (1/4) V1 CAC, CC, a první výstava našeho psího miminka Kinky Kenzi Z Jeřeně ve třídě štěňátek (1/10) VN1, nej štěně fena. Za krásnou výstavu děkuji Kateřina Rovenská a všem pomocníkům.....super Kačko jako vždy!!! 

Světová výstava psů Moskva 2016

28.6.2016 /

O naprosto nezapomenutelný zážitek se postarala naše fenka z vrhu A, Marusja. Ve třídě šampionů na Světové výstavě psů, která se letos konala v Moskvě, získala: Ve čtvrtek na Interra výstavě známku Výborná 2, res.CAC, druhý den v hlavní soutěži známku Výboná 2, res.CAC a konečně poslední den výstavy, na Speciální výstavě teriérů vyhrála svoji třídu a získala ocenění Výborná 1 CAC, Šampion plemene na WDS. Za úžasnou reprezntaci, lásku a péči děkuji Irině.......<3

Eagl´s Rock je v novém domově.

17.6.2016 /

Minulý týden opustil náš Rocco svoji rodnou hroudu a vydal se ne moc daleko, kousek od Králova Dvora. Bydlí s fajn rodinkou a velkým kocourem Béďou, kterého přítomnost nového člena rodiny smrtelně urazila :-). Přejeme všem mnoho fajn zážitků a dlouhý šťastný psí život.

Benjamin dokončil Interšampiona!!

17.6.2016 /

Dostali jsme super zprávu od majitelů našeho Benjamina z Polska. Benji si v pouhých dvou a půl letech dokončil titul Interšampiona! Mám velikou radost a moc gratuluji!

Náš Dorian zabodoval doma na Kypru...

3.6.2016 /

Náš Dorian dokončil na Kypru další šampionát, tentokráte už v dospělé kategorii a stal se tak šmapionem Kypru, vítězem AFRODITA šampionátu a získal: 4x CAC - CACIB - 3XBOS -BOB-R.BEST IN GROUP 3. Super, máme velkou radost.

Úspěchy našich odchovanců

3.6.2016 /

Musím se pochlubit výstavními úspěchy našich odchovanců. Konkrétně v Polsku bydlí náš Ch.Benjamin Jack´s Town, k dnešnímu dni:Polish Champion
Polish Club Winner'16, Best JRT'15, Best Dog in Szczecin'15, 1x3BIS 3x1BOG 1x2BOG 1x3BOG 1x4BOG, 13xBOB 7xCACIB 17xCWC !! Moc gratulujeme!! 

Naše dospělá fenka na prodej

25.5.2016 /

Z rodinných důvodů nabízíme k prodeji našeho odchovance, fenku kterou spoluvlastníme, Dream Comes True Jack´s Town. Stella je 17 měsíců stará27 cm vysoká s kompletním chrupem. Je po rodičích, kteří jsou kompletně testovaní na dědičné choroby. Fenka je moc fajn, kontaktní a veselé povahy. Vhodná na všechny psí sporty, kde si vybije přebytek energie. Ale i na výstavu a další chov. Více info na telefon nebo email.

Vrh E

12.5.2016 /

Štěnátka se mají výborně, jsou dvě, takže mlíčka je dostatek. Nyní mají obě váhu více jak kilo, takže netřeba vážit, nestrádají.

Máme štěňátka!!

27.4.2016 /

23.4.2016 se narodil letošní první vrh E. Narodila se nám holčička a kluk. Šťastnými rodiči se stala naše Jun.MCh. Seven Wonders Di Sutri a JEUW JCh. Flash Jack Bohemi Touch.

Máme potvrzenou březost....

4.4.2016 /

Ashenka je dnes březí 45 den, čili nám zbývá ještě necelých dvacet dnů. Už se začíná kulatit. Podle sona sice neočekáváme velký vrh, ale zato doufáme, že budou o to krásnější<3. Štěnátka se narodí po 20. dubnu. Přijímáme předběžné rezervace.

Budou jarní štěňátka..

28.2.2016 /

Vrh E očekáváme v druhé polovině dubna. Už se moc těšíme....:-)

Jarní štěňátka.....2016

21.2.2016 /

Naše první letošní štěňátka očekáváme v druhé polovině dubna, už se moc těšíme! Maminkou bude naše mladší fenka Asha (Multi JCh. Seven Wonders Di Sutri) a Flash (JCh.Jun.EW14 Flash Jack Bohemian Touch). Nyní čekáme na potvrzení březosti.....<3

Norimberk 2016

16.1.2016 /

Minulý víkend jsme vyrazily na první letošní výtavu do německého Norimberku. Erin z obavy, že cesta bude dlouhá, krom své misky, slupla pro jistotu i misku kolegyně a tak připomínala sud.

PF 2016

2.1.2016 /

Všem naším přátelům, majitelům našich štěňátek a jejich čtyřnohým parťákům hodně společných radostných chvil v roce 2016.....

První vavříny našich štěňátek ve světě....

9.6.2015 /

Do sekcí k jednotlivým štěňátkm jsem přidala aktuality z prvních výstavních zkušensotí našich letošních vrhů C a D. A že se jim vede opravdu excelentně....Coffee Latté Jack´s Town v Kyjevě - Baby BOB, II.Baby BIG, Dorian Gray Jack´s Town na první výstavě na Kypru 3x Baby BOB, IV. BIG a DumDum Jack´s Town na své první výstavě v Lyonu Baby BOB a I.BIG!!!! Všem majitelům moc moc gratuluji!

Předposlední štěňátko je v novém domově....

28.4.2015 /

Náš malinký drobek Calimero odletěl dnes se svou novou paničkou do nového domova v Mexiku. Přejeme mu jen to nej..... Z Ukrajiny , kde bydlí náš Coffee Latté přišla super novina, Coffe na své první výstavě získal Reservní Best in Group Baby....moc gratulujeme majitelce Ekateryně! Další odchovanec z vrhu A Marusja v Kaliningradu BOB a její dcera, naše vnučka po Erin Best in show Baby!! Super....

Krásné Velikonoce

6.4.2015 /

Všem našim přátelům, známým, kamarádům, ale hlavně majitelům našich štěňátek z vrhů A, B, C, a D přejme krásné svátky jara....:-)

Další tři štěňátka jsou v nových domovech

18.3.2015 /

Víkend byl pro nás ve znamení cestování. V neděli jsme naložili do auta naše poslední tři psí slečny a vyrazili přes celé Německo do Holandska. 

Duncan odešel do nové rodiny

12.3.2015 /

Jako třetí od konce odešel do své nové rodiny náš Duncan, bydlet bude se super paničkama v Praze. Hodně štěstí Duncy :-)

Poslední týden doma....

15.2.2015 /

Našim vrhům C a D je devět týdnů. Příští týden nás čeká druhé očkování, dnes jsme po čtvrté odčervili. A stříháme metr. Za osm dnů vyrážíme se třemi našimi odchovanci na dlouhou cestu za jejich novými rodinami.... 

Caramel Cookie už je u své rodiny....

7.2.2015 /

Tak dneska odjelo další naše štěňátko......mazel Caramel Cookie, bude bydlet v Praze s moc super rodinkou, s paničkou Bárou a častou společnost mu budou dělat další tři parťáci JRT. Přejme mu ten nej psí život a novým majitelům mnoho radosti ze společně strávených chvil.

První štěňátko dnes odešlo do svého domova

4.2.2015 /

Naše Dream dnes odjela do svého nového domova. Bude bydlet v Praze se svoji parťačkou z vrhu B - Bubbles. Dream zůstává ve spolumajitelství, takže se moc těšíme na společné chvíle na výstavách.

Naše vnoučata....

3.2.2015 /

Já to sem musím dát....krásní trikolorní klucí po naší fence z vrhu A.....dceři naší Erin. Takže Erinka je maminka vrhu C a babička vrhu M z CHS Port Fortis v Rusku :-). Mají tam posledního vlného kluka, kdyby měl někdo zájem :-). 

Juniorský šampion VDH

17.1.2015 /

Dneska kooooonečně dorazil pro naší Ashu nový diplom. Loni si splnila podmínky pro udělení titulu Juniorský šampion VDH ( Německa). Za pomoc s vyřizování moc díky panu Bauerovi. Asha se tak stala oficiálně šampionkou třech zemí a smí tedy používat titul Juniorská Multišampionka.

Vrh C a D

13.1.2015 /

Našim štěňátkům je pět týdnů. Mají se výborně. Sami už baští granule a jen sem tam si ještě cucnou mlíčka. Čeká je první očkování a čipování. Vrh D už má povětšinou své páníčky, ve vrhu C máme volná štěňátka. Nezávazná návětěva je určitě vítána!

Krásné Vánoce....

24.12.2014 /

Krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a štěstí v roce 2015 přeje za chovatelskou stanici Jack´s Town Eva a Jaromír Peclovi.

Nové fotky vrhů C a D

20.12.2014 /

Dnes bylo velké fotografování, štěňítkům jsou dva týdny a kousek. Všichni už otevřeli oči a koukají na svět. I náš nejmensší bojovníček Calimero....už je jen na mateřském mléce bez příkrmů. Na některá štěňátka jsou již předběžné rezervace, některá jsou volná. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Bubblinka a její story

12.12.2014 /

Já to sem prostě musím dát.....zážitky naší fenky Bubble z vrhu B a její smečky :-).......panička píše:

Vrh D....

8.12.2014 /

Náš s napětím očekávaný vrh je na světě. Dnes v noci se Ashe a Callovi narodila krásná miminka. Miminka se mají čile k světu. Vypadají suprově......