Jediný způsob,
jak získat
za peníze lásku,
je pořídit si psa.
Cat Stevens
english / česky
Jack's Town
Úspěchy naších odchovů ve světě

Pravidla prodeje

 

Naše chovné feny jsou vyšetřeny na luxaci pately kolení čéšky (PL) a luxaci oční čočky (PLL).

Zrovna tak otec štěňátek je pečlivě vybírán tak, aby vhodně doplňoval genofond našich fenek a byl taktéž zdravotně testován, což dává předpoklad zdravého odchovu, s vyrovnanou povahou a výborným ustáleným exteriérem.

Štěňátka od nás odcházejí ve věku 8 týdnů, dvakrát naočkovaná, několikrát odčervená, očipovaná a opatřena Europasem a s průkazem původu - máme-li ho v den odběru vystaven, popřípadě jej odesíláme neprodleně po obdržení na adresu. Štěňátka jsou vymazlená a zdravá, správně socializovaná, zvyklá na běžný chod domácnosti, děti a učená venčení na zahradě za každého počasí.... Do nového domova si odnášejí vzorek granulek a plus něco malého do začátku. Samozřejmostí je kupní smlouva. Při zahraničním odběru je součástí kupní ceny i vyřízení veškeré potřebné dokumentace včetně exportního průkazu původu, který štěňátko potřebuje na cestu do nového dalekého domova.

Prodejem štěňátka pro nás rozhodně nic nekončí, jsme vždy připraveni vám s čímkoliv pomoc a poradit v začátcích péče o štěňátko, s jeho výchovou, výstavami nebo dalším chovem. Budeme rádi, pokud zůstaneme trvale v kontaktu a budeme se moci těšit spolu s vámi z našich odchovanců. Štěňátka prodáváme pouze vážným zájemcům, kteří jsou ochotni zajistit jim trvalý a spokojený domov.

 

 

 

Cena… a třeba i hlídání

 

Cena štěňátek se odvíjí od kvality obou rodičů, exteriéru a povahy štěňátek. Zda je to fenka nebo pejsek. Jiná cena bude v případě krytí

tuzemským psem a jiná, když za TOP ženichem pojedeme třeba tisíc kilometrů. Protože naším cílem je pokud možno, vybrat vždy to nejlepší

pro naše fenky a mít tak předpoklad opravdu kvalitních a zdravých odchovanců

 

 

chaplin.jpg

 

Dále nabízíme po vzájemné domluvě pohlídání našich odchovanců například po dobu vaší dovolené........

Vždy o ně bude dobře postaráno v rodinném kruhu!!