Jediný způsob,
jak získat
za peníze lásku,
je pořídit si psa.
Cat Stevens
english / česky
Jack's Town
Úspěchy naších odchovů ve světě

Bubblinka a její story

12.12.2014 /

Měla by jsi někam napsat, že odchovy z Tvojí chovné stanice jsou VELMI lovecky zdatné a to i přesto, že je k tomu jejich líní a chovatelsky naprosto marní páníčci nevedou. 
Máme novou story s bažantem.
Byla to teda ještě větší legrace než s tou nanicovatou, ukdákanou koroptví, co se po chvilce motala (já teda vím, že jí chyběl kyslík) a tudíž se mi jí zželelo mnohem dřív, než z ní byl Pernice e topinambur podle Vito Mollica .
Bažant byl teda od pohledu zajímavější. Kupodivu tolik neřval, vydržel o dost dýl a co si budeme povídat, ty dlouhý brka na ocase zařídí mnohem efektnější podívanou než ta šedivá slepice.
Nicméně, jsem to teda zarazila (když jsem se teda dastatečně pobavila a vyřvala si povelem "fuj" hlasivky), protože mi došlo, že mám čerstvou manikůru a kdo by to proboha škubal a kuchal. A pak jsem taky nevěděla, jestli nemusí projít nějakou hygienickou kontrolou. Mě by teda neuškodilo nějaký to kilo shodit, ale asi ne za tuhle cenu. 
Takže všechny ty design hračky, co Ježíšek naježí Bubble budeme muset doplnit nějakýma loveckýma hračkama, aby konečně přesedlala na zajíce.