Jediný způsob,
jak získat
za peníze lásku,
je pořídit si psa.
Cat Stevens
english / česky
Jack's Town
Úspěchy naších odchovů ve světě

Amore mio

narozeno21.5.2012
pohlavípes
matkaJCh.MCh.C.I.B. Erin Blue Lemon
otecJCh.Ch. Mr. Energizer Di Sutri
barvabílá, hnědé znaky
stavprodáno

haddock-znamka4.jpgamore-mio-od-putimske-brany

 

Prodáno - Francie, ostrov Réunion

Chovný pes - 26cm, plnochrupý, zkus nůžkový

Prvorozený kluk, váha 198 gramů. Je o dost aktivnější než jeho sestřička, přesto přibral za jeden den 30 gramů!!

30.5.2012 - Amorek je mamánek, jakmile není Erinka na blizku, už jí volá. Jinak se má skvěle, krásně přibírá, dnes váha 530 gramů!

02.6.2012 - Amorek dnes 590 gramů.

05.6.2012 - Amorek se drží tabulkových příbytků váhy, a i jinak se mu daří výborně, dnes 732 gamů.

15.6.2012 - Amorek se snaží chodit a i přes to že ještě ta chůze není ono, doráží na svou sestřičku a prvokuje ji ke hře. Pokud se jí nepodaří brášku zalehnout, má Amorek vyhrano :-). Jinak se má výborně, krásně papá, váha 1060 gramů.

22.6.2012 - Amorek zkouší běhat a začínají pranice se setřičkou. Už mu rostou zoubky, takže bude větší legrace. Ale jinak je Amorek takový náš mazlící plyšáček, na rozdíl od své sestřičky radši sedí a pozoruje, až když ho něco opravdu zaujme, vydá se na průzkum.

01.7.2012 - Amorek už krásně baští granulky, běhá, skáče a dovádí se svou sestřičkou. Zatím roste do krásy a nic mu nechybí. Amorek bude hrubý pejsek, se všemi mléčnými zuby, správným zkusem, krátkým rámcem a rovným ocáskem. Prostě zatím vypadá velmi nadějně. Ale hlavně má naprosto úžasnou povahu, je to strašný mazel, klidný a rozvážný pejsek.....

09.7.2012 - Amorek za poslední týden strašně rozvázal, v dovednostech dohnal svoji sestřičku. Běhají, skáčou a lezou po celé zahradě. Ale nejvíc dávají zabrat svojí mamince Erin. Když se na ní sesypou, končí všechna legrace :-), vrčí a koušou mamku kam se dá. Amorek krásně baští granulky, dokonce byl příkladem pro svoji sestru, která se nechtěla mlíčka od mamky jen tak lehce vzdát a zatvrzele bojkotovala cokoliv co bylo v misce :-). Amorek váží 1635 gramů.

15.7.2012 - No a náš mazánek Amorek zatím zůstává doma. Zatím vypadá moc nadějně, takže tak trošku čekáme, jak se vyloupne po prvním trimování :-). Včera jsme po třetí odčervovali a vážili jsme....má 1802 gamů. Amorek je úžasný pejsek, začal průzkumničit po zahradě, ale je to pořád velký mazel a můj věrný nohseld. Chodíme na procházky s mamkou Erinkou a Amorek je nám v patách. Nehne se na krok :-). Roste z něj krásný, klidný a vyrovnaný pejsek.

29.7.2012 - Amorek už je doma sám jen s maminkou a začal řádit jako černá ruka :-). Nejlepší zkratka je přes mojí skalku, rád trhá kytičky....bohužel všechny a pilně nosí kůru. Jinak je ale zlatíčko, venku vzorně ťape u nohy, aby se nám neztratil ve vysoké trávě. V pondělí nás čeká čtvrté odčervování a druhá vakcína.... Jinak je Amorek pořád velký mazel, krásně baští a vůbec je to povahově i exteriérově strašně fajn pejsek, který pořád čeká na své páníčky.

12.8.2012 - Amorek si pomalu balí kuřík a pojede opravdu daleko....:-). Roste z něj  krásný klučina, váží 2680 gramů a měří 19 centimetrů. Ve čtvrtek jdeme na poslední očkování a taky naočkuje paní doktorka vzteklinu abychom už to měli kompletní....

13.9.2012 - Tak i Amorek se přesunul do svého nového domova. A jelikož cestoval opravdu daleko museli jsme splnit veterinární požadavky pro export a počkat až nám uběhne 21 dnů po očkování proti Vzteklině a hurá směr Paříž, kde na Amorka čekal jeho nový majitel, který si ho odvezl rovnou na letiště a odletěli spolu na krásný ostrov Réunion plný palem, bílého písku a zeleného moře. Amorek tam bude bydlet v rodině Gilla a Isabell a společnost mu dělají dva obří kamarádi Boreauxské dogy :-). Tak Amorku hodně štěstí a krásný psí život, budeme vzpomínat.....

Výstavní výsledky

2014
7.12.2013  MVP, La Réunion, France  Jean-Jacues Dupas (F)  Excellent 1, CACS, BOB, BIG 3